A je to venku!

Tak už i my jsme vstoupili do těch internetů a sociálních sítí. Trochu se tady tlačíme mezi Alzou a oukejem, tak Vám hlasitě máváme, ať nás nepřehlédnete.

Děláme do čokolády, a jak se máte Vy? Že nevíte jak chutná domácí čokoláda? Tak se za námi zastavte, nebo si objednejte na našem nově spuštěném webu. Snažíme se lidem ukázat, že i čokoláda může být nevšední zážitek. Aby toho nebylo málo, tak si ji každý může namíchat s tím co mu chutná.

Ano vážně, dokonce i se Skittles. Říkáte-si, že jsme se zbláznili? A co třeba hořkou čokoládu se zázvorem a vlašskými ořechy? To už zní lépe, co? Fantazii se meze nekladou a my vás nebudeme ničím omezovat.

Jeden z dalších důvodů proč to děláme, je tzv. reinstalace čokoládové kultury. Příliš jsme si v Česku zvykli na diskontní chuť sladké pochutiny v různých druzích barevných obalů (nejčastěji fialovém).

Už ani nevíme, že se začaly do čokolády přidávat nežádoucí látky v podobě rostlinných tuků, konzervantů, stabilizátorů apod… Možná by Vás šokovala chuť čokolády bez těchto „vylepšováků“.

Stačí kliknout na tento odkaz a rovnou si objednat svou první tabulku. Ta naše je ručně dělaná a hlavně čerstvá.

Za pár týdnů zde uveřejníme první díl ze série „cestování za čokoládou“, kde si stručně popíšeme historii, způsob výroby, původ. Následně, pokud vše půjde jak má, Vám představíme naše single origin čokolády.

 

Mějte se sladce

 

Tým Ganapa.cz

1 komentář

  • Přání k úspěšným obchodům řekl

    Gratuluji ke spuštění webu a přeji hodně zdaru v prodeji čokolády ;) Kvalita čokolády je vynikající a můžu vás jen a jen doporučit.

    Catari

Přidat komentář